
(500+)


Forferdelig kundeservice. Får en defekt kombi-vaskemasjon levert, dead on arrival. Svarer på første kontakt, men blir så ignorert gjentatte ganger i 18 dager på hva status er. Sitter med klær som må vaskes og en defekt vaskemaskin som ikke kan brukes. Styr unna.
Maken til god kundeservice har jeg ikke opplevd før! Grunnet litt spesielle omstendigheter ifb m. utbytting av innbyggingsovn og kokeplatetopp, har jeg hatt behov for kompetent veiledning & bistand. Det har jeg fått, og i en eksepsjonelt hyggelig form. Takk!
Styr unna! Først en telefon etter kjøpt produkt hvor jeg fikk tilbud om et billigere og dårligere produkt, til samme pris (!). Deretter 10 forskjellige leveringsdatoer, hvorav ingen ble overholdt. Ringte til slutt og etterlyste de siste leveringsdag da de ikke kom, over tre måneder etter bestilling. Nei da var de ikke klar til levering allikevel. Avtalte ny dag og klokkeslett, og var tydelig på at vi skulle reise en fredag ettermiddag. Tikker ny mld inn m klokkeslett leveransedagen, med et klokkeslett senere på kvelden etter vi skulle ha avreise. Så ny styring, men da klarte de levere to timer før vi reiste. Kommer aldri til å handle her igjen.
Varene ble ikke pakket inn forsvarlig, sendt uten emballasje. Da varene kom frem var de helt våte (elektronikk gaver). Ringte og spurte hvorfor de ikke pakket inn varene, de ble sinte og sa det ikke var deres ansvar. Ikke så fint å gi julegaver som ble slengt rett i posten uten embalasje. De nekter å gi meg pengene tilbake og sier eneste måte er at jeg betaler frakt for å sende varene tilbake og deretter vil de ikke gi meg penger tilbake pga ødelagt og åpnet pakker (noe som var deres feil). Anbefaler ingen å kjøpe fra denne butikken med mindre dere vil ha dårlig nattesøvn og masse stress. Skal ta dette videre til mekling hos Forbrukerrådet. Ønsk meg lykke til.
Super priser, Meget god kundeservice. Slår L-kjøp på alle kanter. Aldri mer L-kjøp, og ja til Skousen 😊
Styr unna – dårlig kundeservice! Fikk en håndmikser i ødelagt og uforseglet pakning som så brukt ut. Skousen ville først ikke dekke returfrakt, og jeg ble sendt rundt mellom kundeservicemedarbeidere. De lot også frakten på den ødelagte varen stå igjen i Klarna. Styr unna – svært dårlig kundeservice.
Enkelt og greit på nett, eller butikk. Gode og konkurransedyktige priser.
Skousen matchet en rimeligere pris hos konkurrenten.Det liker vi!
Dette var en grei handel selv om produktet kom litt senere enn lovet. LG kombiskapet så veldi bra ut og jeg er veldig fornøyd.

Prisene vises i NOK på butikkens side.
Butikken kan kontaktes på Norsk.
Tilbud telefonstøtte. Se butikkens hjemmeside for ytterligere informasjon.
Tilbyr installasjonshjelp på stedet. Se butikkens hjemmeside for informasjon og eventuelle lokale begrensninger.
www.skousen.noFullstendig firmanavn: WHITEAWAY.NO AS
Organisasjonsnummer: 997902068