Bra priser på filament, alt annet 3d-printing-relatert var temmelig dyrt.

Sender mengder med nyhetsbrev og tilbud, selvom en takker nei til det. Det er også mye dyrere å handle rett fra siden, enn om en går via prisjakt.no, bevisst villedning av forbruker fra Lenson som er temmelig kynisk. De fleste konkurrentene opererer også med lik model, det skal sies. Ser en bort i fra alt dette har Lenson ofte de laveste prisene gjennom prisjakt.
Ingen offline GPX-navigasjon, selvom det ble lovet. Veldig treg og lite responsiv klokke med mainstream applikasjoner som til stadighet fryser eller kræsjer.
Netonnet krever at jeg betaler for retur av vare de sendte 5 dager etter avtale og til feil adresse. Forhåndssbestilte Fifa 22 på nett en uke før releasedatoen, med levering i postkassen. Først 5 dager etter releasedatoen ble spillet levert, men ved et pickup-punkt, ikke i postkassen som bestilt. Jeg forhåndsbestilte hos Netonnet for å spare tid, i stedet måtte jeg kjøpe varen et annet sted og må nå bruke tid og penger på å returnere varen. Kundeservice nektet først for at jeg hadde bestilt hjemlevering, men gav etter når jeg viste bildebevis for dette. Fraktkostnaden for returen måtte jeg fremdeles stå for. Ingen kompensasjon eller alternative løsninger ble tilbudt. Veldig misfornøyd og handler ikke hos netonnet igjen, anbefaler også andre å finne et annet sted å handle.