

(500+)

Power på Billingstad er den fortrukne elektrobutikken for meg. God service!
Hyggelig betjening, Kristoffer Hagen er hans navn.
Fikk ikke det jeg kom for som vanlig. Skulle ha ninja crème og Vivoactiv 5. Prisen på klokka var 600 kr dyrere enn Elkjøp, og ninja'n var utsolgt. Så endte opp med å handle på Elkjøp og bestille på nett 🥳
Jeg har hatt en veldig god opplevelse med å handle hos Power. Servicen var rask og hjelpsom, prisene var konkurransedyktige, og produktene svarte til forventningene. Anbefales!
Alletiders butikk: )
Venter fortsatt i håp om å få varene 😅 Bestilte varene 10.9. 21.11 har eg ennå ikkje fått varer. Eg har spurt etter leveringen, og fått beskjed at de kommer straks. Prisene var i det minste bra.
Er vanligvis veldig fornøyd med Power. Denne gangen sendte de meg noe helt annet enn jeg hadde bestilt, ikke bra.
Jeg er stort sett fornøyd med power! Bra produkter og priser og får som regel god hjelp
Sein levering. Har ennå ikkje fått den keramiske toppen eg bestilte 4 november.

Prisene vises i NOK på butikkens side.
Butikken kan kontaktes på Norsk.
Tilbud telefonstøtte. Se butikkens hjemmeside for ytterligere informasjon.
Tilbyr installasjonshjelp på stedet. Se butikkens hjemmeside for informasjon og eventuelle lokale begrensninger.
www.power.noFullstendig firmanavn: POWER NORGE AS
Organisasjonsnummer: 977047838