Prisjakt
Annonse
Extra Leker
  • Kjøp på nett, bytt i butikk
  • Alltid rask levering
  • 100% norskeid selskap
2.9OK
3 anmeldelser (siste året)

Skrevne anmeldelser

Anmeldelser eldre enn ett år inkluderes ikke i gjennomsnittsrangeringen.

Skrevne butikkanmeldelser

e
erikth
1 anmeldelse
Forferdelig4 måneder siden

Nettsiden deres er ok, men da det kommer til den fysiske butikken er det dårlig service. Ingen i humør ( spesielt mennene) har stygge blikk mot meg som bare vil kjøpe noe. Forferdelig kundeservice, og ok varer.

R
Robin
1 anmeldelse
OK7 måneder siden

Dette er min første gang bestille her så mine forventinger er ikke store. Bestilling av varer gikk veldig fort og fornuftig Så den bitten er grei. Når varene kommer er det meste på stell men her får di stor trekk for å levere feil hot wheels set som jeg bestilte. Vil tro di sendte meg et annet etter som det ser ut som den jeg bestille hva utsolgt men her burde den som fikest ordne etter spøre om å endre eller få refundert penger for denne så stor trekk for det. Men opplevelse å handle her fra er veldig meh

k
kurt-børre leine
1 anmeldelse
Utmerket9 måneder siden

Stort utvalg og greie priser

n
njalh
51 anmeldelser
Forferdeligett år siden

Som fysiske uavhengige butikker kan extra leker være gode. Men som selskap og nettbutikk er det absolutt ikke godt nok. Styr unna og støtt andre, mindre butikker.

V
Veslemøy H
1 anmeldelse
Utmerketett år siden

Bare gode erfaringer hittil, gode priser og grei leveringstid.

S
Selger
1 anmeldelse
Dårligett år siden

Fikk tilsendt en pakke fra Extra leker i desember -23 der mitt navn stod utenpå, men følgeseddel og varen inni var til en annen person. Jeg tok kontakt med Extra leker for å høre hvordan vi kunne få ordnet dette. Fikk tilsendt en returlapp på e-post og sendte pakken i retur neste dag. Oppdaget nylig at denne pakken fortsatt stod som ‘ikke levert’ på sporingen hos Posten. Etter kontakt med Posten i går får jeg beskjed om at pakken aldri ble hentet ut og at den ble sendt til destruering… Fikk ikke så mye som en beklagelse for det ekstra arbeidet og kostnadene jeg ble påført med pakking, utskrift av returlapp og levering på Posten. Så tusen takk Extra leker - for at dere misbrukte min tid, og påførte meg arbeid og kostnader jeg fint kunne klart meg uten! Undres fortsatt på om hun som skulle hatt pakken har fått ny pakke eller pengene tilbake..

Svar innen Extra Leker:2024-02-14
Hei! Vi beklager så mye for at du har mottatt feil vare. Nå er det slik at vi har avtale med Bring om at de skal kjøre alle retursendinger direkte tilbake til lageret vårt, og vi henter dermed ingen sendinger ut fra terminalen selv. Så her har det nok skjedd en misforståelse. Men fikk du varene dine/pengene tilbake for bestillingen? Gjerne send oss en epost med ordrenummeret ditt slik at vi får sett nærmere på saken, og en mulighet til å fikse opp i det.
M
Marianne Gulliksen
1 anmeldelse
Forferdelig2 år siden

Selve handlingen grei, meget skuffet over service. Bestilte en gave innen fristen for julegaver. Mottok feil vare og ga tilbakemelding med spørsmål på hva som kunne gjøres. En ny forsendelse vil ikke rekke å være fremme før jul. Svaret var kort at jeg kunne returnere varen, så skulle de sende det jeg hadde bestilt (den vil ikke være fremme før jul), eller så kom de til å etterfakturere 200,- da den varen de hadde feilsendt var dyrere enn hva jeg faktisk hadde bestilt. Helt klart de som har gjort feil og når jeg ber om hjelp er det meget tydelig at det viktigste er å få de 200,- ekstra, ikke det å finne en løsning.

Gjestebruker
Utmerket4 år siden

Oversiktlig nettside og kjapp levering. Mulighet for å returnere varer i butikkene.

Gjestebruker
Utmerket5 år siden

Trygt og sikkert, rask levering og kvalitetsprodukter :-)

Gjestebruker
Utmerket5 år siden

Godt utvalg og veldig ryddig nettside. Spesielt tilbudskrok og outlet er så fint om man vil gjøre ein god handel 😉🖖

Om butikken

Extra Leker

Prisene vises i NOK på butikkens side.

Kundeservice

Butikken kan kontaktes på Norsk.

Tilbud telefonstøtte. Se butikkens hjemmeside for ytterligere informasjon.

www.extra-leker.no

Informasjon om selskapet

Fullstendig firmanavn: EXTRA-NETT AS

Organisasjonsnummer: 914133335