
(500+)
Vi kjøpte en robotstøvsuger som etter en tid sluttet å bevege seg.Hadde kjøpt ekstra forsikring. Da den var klar til å hentes ble vi bedt om å betale 2000kr for frakt!Begrunnelsen var at de ikke fant feil på den, og dermed gjaldt ikkeden ekstra forsikringen. Vi hadde ikke råd å betale, sårobotstøvsugeren måtte bli igjen. 7000 kr tapt. Aldri merElkjøp. De er svindlere.
Litt ris og ros. Noen av de ansatte gjør en super jobb – de er hjelpsomme og kunnskapsrike. Dessverre er flertallet av de ansatte ubrukelige på sitt beste, og rett og slett uhøflige og feilinformerte på sitt verste. Jeg sto og kikket på noe i butikken, og rett ved siden av meg sto tre ansatte som høylytt klaget til hverandre over hvor grusom jobben deres er, og hvor idiotiske vi kunder er.
Elkjøp har en måneds leveringstid og tar seg klekkelig betalt for å levere med innbæring. En måneds forhåndsvarsel om levering mellom kl 12 og 17 på gitt dato. Varene ankommer først kl 19 og blir plassert i en utebod. Ingen varsel om forsinket leveranse ei heller refusjon av betaling for innbæring. STYR UNNA ELKJØP!
Bestilte varer som stod som lagervare 22.11.25. Snart gått en måned og fremdeles ikke motatt varene som er forskuddsbetalt. Lykke til med å få oppdatering fra kundeservice. Du er nå nummer 25 i køen. Anntatt ventetid 40 min. Hvem har mulighet til å sette å vente på sånn en travel ukedag? Får ikke svar på når varene blir levert. Robot chatten er helt ubrukelig.
Rask, effektiv og hyggelig handel både på nett og i butikk!
Veldig fornøyd med servicen :-)

Prisene vises i NOK på butikkens side.
Butikken kan kontaktes på Norsk.
Tilbud telefonstøtte. Se butikkens hjemmeside for ytterligere informasjon.
Tilbyr installasjonshjelp på stedet. Se butikkens hjemmeside for informasjon og eventuelle lokale begrensninger.
www.elkjop.noFullstendig firmanavn: Elkjøp Norge AS
Organisasjonsnummer: 947054600