Prisjakt
Annonse
Lyko
  • Raske leveranser på døren.
  • 55 000 skjønnhetsprodukter.
  • Fri frakt over 300kr
2.7OK
25 anmeldelser (siste året)

Skrevne anmeldelser

Anmeldelser eldre enn ett år inkluderes ikke i gjennomsnittsrangeringen.

Skrevne butikkanmeldelser

k
karine Folstad
1 anmeldelse
Bra8 dager siden

Bra. Første gang jeg kjøper parfyme hos dere

l
lily_hagberg
1 anmeldelse
Utmerket20 dager siden

Bestilte to produkter og fikk begge. Det var klubbdager så begge produktene var på tilbud, det ene er opprinnelig relativt dyrt. Kvalifiserte til fri frakt som tok noe lenger tid. Antatt mottaksdato ble opplyst før betaling. Pakken kom en halv uke før beregnet dato.

e
eirinjeanette_75
1 anmeldelse
Dårlig24 dager siden

Bestilte tre varer fra Lyko, men mottok bare én – og i tillegg en vare jeg ikke hadde bestilt. Første samtale med kundeservice var hyggelig, men da jeg ringte igjen etter manglende svar på e-post, møtte jeg en svært lite hyggelig og uhøflig dame. Nå må jeg trolig vente til langt ut i neste uke før saken blir ordnet.

a
annkgodt
1 anmeldelse
Dårligen måned siden

Lang leveringstid, dårlig kundeservice og pakker som blir borte under sending. Ikke imponert over Lyko.

n
noakittelsen
1 anmeldelse
Forferdeligen måned siden

mottok et helt annet produkt enn jeg bestilte ???

s
sakka70007
1 anmeldelse
Utmerketen måned siden

Har ikke får pakken ennå, men det er en veldig bra kundeservice

l
linn mari Nyhuus
1 anmeldelse
Dårlig2 måneder siden

Ekstremt treg leveranse! Spesielt når de lover noe annet på sine nettsider

s
saramariebjorkly
1 anmeldelse
Forferdelig2 måneder siden

Styr unna! De sier 1-5 dager levering, men i realiteten er det over 3 uker. Elendig kundeservice.

d
dantore
13 anmeldelser
Forferdelig2 måneder siden

Valgte lyko fordi de hadde fri frakt for handel over 499,- men oppdaget to uker senere at de har lagt inne en "straff" for de som ikke velger å betale for oppgradert premium frakt. De venter 2 UKER før de pakker sending som straff. Eneste forskjellen på standard frakt og premium frakten til rundt en hundrelapp. Er at de ikke venter 2 uker før de pakker pakken med sistnevnte. For helthjem er det samme prosedyre og tar samme tiden på begge.

l
lisavu91
1 anmeldelse
Forferdelig2 måneder siden

Bestilte 3 august og har enda ikke mottat pakken. Fikk beskjed om leveringstid 16 august i ordrelappen. Det er altfor lang tid. Fikk i tillegg beskjed i dag 14 august om at pakken er ytttrligere forsinket. Altfor dårlig.

Om butikken

Lyko

Prisene vises i NOK på butikkens side.

Betalingsalternativer

VippsAmerican ExpressMasterCardVisa
  • Avbetaling
  • Direkte betaling
  • Faktura
  • Kortbetaling
  • Betaling via telefonregning
  • Bitcoin
  • Forskuddsbetaling
  • Postoppkrav
  • SMS-betaling

Kundeservice

Butikken kan kontaktes på Norsk.

Tilbud telefonstøtte. Se butikkens hjemmeside for ytterligere informasjon.

lyko.com

Informasjon om selskapet

Fullstendig firmanavn: LYKO AS

Organisasjonsnummer: 995398214