
(33)
Super service og kommunikasjon. Raskt levert, og bilstolen var akkurat som avbildet og omtalt.
Kjøpte bilstol her og er veldig fornøyd. God pris sammenlignet med andre, og bestillingen gikk raskt. Fikk varen levert innen rimelig tid, og alt kom pent pakket uten skader. Hyggelig kundeservice da jeg hadde et spørsmål før kjøp, de svarte kjapt og var behjelpelige. Anbefales for de som handler barneutstyr.
God pris og rask levering! Kjøpte Thule Elm bilsete og fikk med setebeskyttelse, organiser og nettbrettholder gratis. Handler gjerne der igjen.
Vi kjøpte høsten 2024 en Maxi-Cosi Fame Duo inkl. Pebble 360 Pro2 og base hos Den Lille Barnebutikken. Produktene ble presentert og solgt som et samlet reisesystem, noe som var en viktig del av kjøpsgrunnlaget. Etter relativt kort tids bruk oppsto det en alvorlig feil ved festet mellom understell og sittedel. Festet falt ut, noe som medførte at sittedelen kunne løsne fra vognen. Vognen ble sendt inn til reparasjon, men den samme feilen oppsto igjen etter kort tid. Til slutt ble vognen så utrygg at vi ikke lenger kunne bruke den. Det mest krevende med saken har vært måten reklamasjonen ble håndtert på. Vi har vært uten fungerende barnevogn i over en måned mens saken ble behandlet, og vi måtte selv purre på oppfølging etter at det gikk to uker uten svar. Når det gjelder et produkt som er helt sentralt i hverdagen med et lite barn, og hvor feilen samtidig er sikkerhetsrelatert, mener vi at en spesialbutikk for barneutstyr bør prioritere slike saker høyere. Butikken kom til slutt til at det var grunnlag for å heve kjøpet av barnevognen, noe vi setter pris på. Samtidig opplevde vi liten vilje til å se produktene som et samlet system, selv om kvitteringen viser at de ble solgt som «Maxi-Cosi Fame Duo inkl. Pebble 360 Pro2 & Base». Vi opplevde også begrenset fleksibilitet når det gjaldt de praktiske konsekvensene hevingen fikk for resten av systemet. Vi har forståelse for at butikken må forholde seg til forbrukerkjøpsloven og egne rutiner, men vi hadde forventet mer smidighet, raskere oppfølging og større vilje til å finne en god helhetsløsning. I en sak som gjelder en sikkerhetsrelatert feil på et barneprodukt, mener vi at kundeservice og praktisk oppfølging bør holde et høyere nivå. Butikken skal ha kreditt for at de til slutt aksepterte heving av kjøpet, men den lange behandlingstiden, manglende oppfølging og en lite kundeorientert håndtering av saken gjør at vi dessverre ikke sitter igjen med en god opplevelse.
Hadde problemer med en bilstol som lagde ulyd. Tok kontrakt med kundeservice og har fått veldig god hjelp og oppdatering på saken. Saken endte med at jeg fikk ny bilstol. Veldig fornøyd😊
God service og bra utvalg på produkter. Gode tips og råd for mitt behov.
Fantastisk service og ansatte som har masse kunnskap om varene de leverer :-)
Meget imponert over service og kunnskap om egne produkter! Anbefaler virkelig å ta turen innom butikken!

Prisene vises i NOK på butikkens side.
Butikken kan kontaktes på Norsk.
Tilbud telefonstøtte. Se butikkens hjemmeside for ytterligere informasjon.
Tilbyr installasjonshjelp på stedet. Se butikkens hjemmeside for informasjon og eventuelle lokale begrensninger.
www.den-lille-barnebutikken.noFullstendig firmanavn: DTG AS
Organisasjonsnummer: 996636232