
(83)
Jeg er svært skuffet over mitt siste kjøp. Linsene jeg bestilte 27/4 har fortsatt ikke blitt levert, og sporingen har vært uendret i lang tid. Når man selger produkter som kunder er avhengige av daglig, må leveransen være langt mer pålitelig enn dette. Etter denne opplevelsen har jeg ingen planer om å handle hos dere igjen.
Jeg bestilte linser på nett for 17 dager siden. De er ennå ikke sendt fra Synsam iflg posten sin app. Jeg har ikke hørt noenting fra dem og de er totalt fraværende ift kundeservice og oppdateringer. Styr unna denne butikken! 😔
Grei handel. Bestilte tre solbriller, sendte to i retur. Alt gikk greit selv om retur-ordningen ikke var den smidigste jeg har vært borti.
Jeg har tegnet abonnement og er meget fornøyd med kundebehandlingen i forbindelsen med nye briller. Alt gikk enkelt og greit
De brukte over en uke på å levere bestilling til posten, så bestill i god tid.
Meh. Solbriller bør absolutt prøves på før kjøp. Kan ikke anbefale løsningen Synsam har lagt seg på.
Rask levering og beste prisen på det aktuelle produktet (innenlands som utenlands)
Rask levering og god pris!

Prisene vises i NOK på butikkens side.
Butikken kan kontaktes på Norsk.
Tilbud telefonstøtte. Se butikkens hjemmeside for ytterligere informasjon.
www.synsam.noFullstendig firmanavn: SYNSAM GROUP NORWAY AS
Organisasjonsnummer: 994496093