Prisjakt

DirekTronik Singlemode 9/125 SC - SC 3m

DirekTronik Singlemode 9/125 SC - SC 3m

Pris/meter: 56.33 kr/m, Mote: Singlemode, Type av kontakt: SC-SC
Prishistorikk169 ,-
Sammenlign

DirekTronik Singlemode 9/125 SC - SC 3m

Pris- og produktinformasjon

Den billigste prisen for DirekTronik Singlemode 9/125 SC - SC 3m akkurat nå er 169 ,-. Det er et av de 100 mest populære produktene i kategorien Fiberoptiske nettverkskabler. Prisjakt sammenligner priser og tilbud fra nettbutikker og fysiske butikker.

Produsenter
Pris/meter
56.33 kr/m
Mote
Singlemode
Type av kontakt
SC-SC
Lengde
3 m
Type av kabel
9/125
Type polering
PC