Kategorier
Prisjakt

Roline Multimode OM4 50/125 LC - SC 3m

Roline Multimode OM4 50/125 LC - SC 3m

  • Pris/meter: 60.33 kr/m
  • Mote: Multimode
  • Type av kontakt: LC-SC
Lagre dette produktet til en liste
Gi meg beskjed når prisen synker
Prisvarsel
Sammenlign med andre produkter
Sammenlign

Roline Multimode OM4 50/125 LC - SC 3m

Lagre dette produktet til en liste
Gi meg beskjed når prisen synker
Sammenlign med andre produkter

Den billigste prisen for Roline Multimode OM4 50/125 LC - SC 3m akkurat nå er 181 ,-. Prisjakt sammenligner priser og tilbud fra 2 butikker.

ProdusenterRoline
Pris/meter60.33 kr/m
MoteMultimode
Type av kontaktLC-SC
Lengde3 m
Type av kabel50/125
Type poleringPC