Prisjakt

Roline Multimode OM4 50/125 LC - SC 3m

Roline Multimode OM4 50/125 LC - SC 3m

  • Pris/meter: 93.33 kr/m
  • Mote: Multimode
  • Type av kontakt: LC-SC
Prisvarsel
Sammenlign

Roline Multimode OM4 50/125 LC - SC 3m

Pris- og produktinformasjon

Den billigste prisen for Roline Multimode OM4 50/125 LC - SC 3m akkurat nå er 280 ,-. Prisjakt sammenligner priser og tilbud fra 2 butikker.

Produsenter
Pris/meter
93.33 kr/m
Mote
Multimode
Type av kontakt
LC-SC
Lengde
3 m
Type av kabel
50/125
Type polering
PC