Prisjakt

Roline Multimode OM4 50/125 LC - LC 10m

Roline Multimode OM4 50/125 LC - LC 10m

  • Pris/meter: 43.8 kr/m
  • Mote: Multimode
  • Type av kontakt: LC-LC
Prisvarsel
Sammenlign

Roline Multimode OM4 50/125 LC - LC 10m

Pris- og produktinformasjon

Den billigste prisen for Roline Multimode OM4 50/125 LC - LC 10m akkurat nå er 438 ,-. Prisjakt sammenligner priser og tilbud fra 2 butikker.

Produsenter
Pris/meter
43.8 kr/m
Mote
Multimode
Type av kontakt
LC-LC
Lengde
10 m
Type av kabel
50/125
Type polering
PC