Kategorier
Prisjakt

Roline Multimode OM4 50/125 LC - LC 10m

Roline Multimode OM4 50/125 LC - LC 10m

  • Pris/meter: 30.9 kr/m
  • Mote: Multimode
  • Type av kontakt: LC-LC
Lagre dette produktet til en liste
Gi meg beskjed når prisen synker
Prisvarsel
Sammenlign med andre produkter
Sammenlign

Roline Multimode OM4 50/125 LC - LC 10m

Lagre dette produktet til en liste
Gi meg beskjed når prisen synker
Sammenlign med andre produkter

Den billigste prisen for Roline Multimode OM4 50/125 LC - LC 10m akkurat nå er 309 ,-. Prisjakt sammenligner priser og tilbud fra 4 butikker.

ProdusenterRoline
Pris/meter30.9 kr/m
MoteMultimode
Type av kontaktLC-LC
Lengde10 m
Type av kabel50/125
Type poleringPC