Kategorier
Prisjakt

Kramer 4LC Multimode 50/125 LC - LC (pair) 20m

Kramer 4LC Multimode 50/125 LC - LC (pair) 20m

  • Pris/meter: 126.95 kr/m
  • Mote: Multimode
  • Type av kontakt: LC-LC
Lagre dette produktet til en liste
Gi meg beskjed når prisen synker
Prisvarsel
Sammenlign med andre produkter
Sammenlign

Kramer 4LC Multimode 50/125 LC - LC (pair) 20m

Lagre dette produktet til en liste
Gi meg beskjed når prisen synker
Sammenlign med andre produkter

Den billigste prisen for Kramer 4LC Multimode 50/125 LC - LC (pair) 20m akkurat nå er 2 539 ,-. Det er et av de 100 mest populære produktene i kategorien Fiberoptiske nettverkskabler med en gjennomsnittlig vurdering på 3.8 av 5. Prisjakt sammenligner priser og tilbud fra 2 butikker.

ProdusenterKramer
Pris/meter126.95 kr/m
MoteMultimode
Type av kontaktLC-LC
Lengde20 m
Type av kabel50/125
Type poleringPC