Prisjakt

EFB-Elektronik Duplex Multimode OM2 50/125 LC - LC LSZH 2m

EFB-Elektronik Duplex Multimode OM2 50/125 LC - LC LSZH 2m

  • Pris/meter: 53.5 kr/m
  • Mote: Multimode
  • Type av kontakt: LC-LC
Prisvarsel
Sammenlign

EFB-Elektronik Duplex Multimode OM2 50/125 LC - LC LSZH 2m

Pris- og produktinformasjon

Den billigste prisen for EFB-Elektronik Duplex Multimode OM2 50/125 LC - LC LSZH 2m akkurat nå er 107 ,-. Det er et av de 100 mest populære produktene i kategorien Fiberoptiske nettverkskabler. Prisjakt sammenligner priser og tilbud fra 2 butikker.

Produsenter
Pris/meter
53.5 kr/m
Mote
Multimode
Type av kontakt
LC-LC
Lengde
2 m
Type av kabel
50/125
Type polering
PC