Prisjakt

Roline Multimode OM4 50/125 LC - SC 5m

Roline Multimode OM4 50/125 LC - SC 5m

  • Pris/meter: 67.2 kr/m
  • Mote: Multimode
  • Type av kontakt: LC-SC
Prisvarsel
Sammenlign

Roline Multimode OM4 50/125 LC - SC 5m

Pris- og produktinformasjon

Den billigste prisen for Roline Multimode OM4 50/125 LC - SC 5m akkurat nå er 336 ,-. Prisjakt sammenligner priser og tilbud fra 2 butikker.

Produsenter
Pris/meter
67.2 kr/m
Mote
Multimode
Type av kontakt
LC-SC
Lengde
5 m
Type av kabel
50/125
Type polering
PC